Flormar Anti-Blemısh Makeup Primer Makyaj Bazı
Flormar Anti-Blemısh Makeup Primer Makyaj Bazı
Flormar Anti-Blemısh Makeup Primer Makyaj Bazı

Flormar Anti-Blemısh Makeup Primer Makyaj Bazı (0111146-000)

İndirim Oranı : %33 İndirim
Fiyat : ₺59,99(KDV Dahil)
İndirimli : ₺39,99(KDV Dahil)

Cildinin hassas olduğunu düşünüyorsan ve cildini makyaja hazırlarken özel bir bazdan yardım almak istiyorsan karşında Anti-Blemish makyaj bazı! Cildini duru bir görünüme ulaştıran, yağ içermeyen formülü sayesinde sivilce oluşumuna karşı etkili olan Flormar makyaj bazı, kırmızı leke görünümlerini azaltmaya da yardımcı oluyor.

Anti Blemish Make Up Primer Baz

Ürün Kodu:

31000058-000

ADET

Artır Azalt

NASIL UYGULANIR?

Anti-Blemish Primer ürününü tek başına veya fondötenden önce mutlaka ince bir tabaka halinde uygulamalısın. Hassas ve sivilceli bir cilde sahipsen, kırmızılıkları ve sivilce görünümünü azaltmaya yardımcı olan Anti-Blemish Primer ve Anti-Blemish BB Cream ikilisini birlikte denemelisin!

Anti-Blemish Primer

Ürünü parmak uçlarınla yüzün ortasından başlayarak dışarı doğru yaydıktan sonra, elinde kalan ürünü burun bölgesine tampon yaparak yedirebilirsin. Anti-Blemish Primer, hafif dokusu ve yağ içermeyen formülü  ile gün boyu kalıcılığını korur!

Neden bu makyaj bazını kullanmalısın?

1. Yağ içermeyen formülü ile yağlanmaya yol açmaz.

2. Makyajının kalıcılığını artırır.

3. Cildin ile fondöten arasında koruyucu bir tabaka oluşturur, ter ve neme karşı dayanıklılık sağlayarak fondötenin cildinde daha pürüzsüz görünmesini sağlar.

4. İçeriğindeki Söğüt özü ile cildi yatıştırır, ölü hücrelerin giderilmesine yardımcı olur.

5. Jel krem dokusu kadifemsi yumuşaklık sunar.

Benzer Ürünler
Etiketler
Flormar, Flormar Anti-Blemısh, Flormar Anti-Blemısh Makeup, Flormar Anti-Blemısh Makeup Primer, Flormar Anti-Blemısh Makeup Primer Makyaj, Flormar Anti-Blemısh Makeup Primer Makyaj Bazı, Flormar Anti-Blemısh Makeup Primer Bazı, Flormar Anti-Blemısh Makeup Makyaj, Flormar Anti-Blemısh Makeup Makyaj Bazı, Flormar Anti-Blemısh Makeup Bazı, Flormar Anti-Blemısh Primer, Flormar Anti-Blemısh Primer Makyaj, Flormar Anti-Blemısh Primer Makyaj Bazı, Flormar Anti-Blemısh Primer Bazı, Flormar Anti-Blemısh Makyaj, Flormar Anti-Blemısh Makyaj Bazı, Flormar Anti-Blemısh Bazı, Flormar Makeup, Flormar Makeup Primer, Flormar Makeup Primer Makyaj, Flormar Makeup Primer Makyaj Bazı, Flormar Makeup Primer Bazı, Flormar Makeup Makyaj, Flormar Makeup Makyaj Bazı, Flormar Makeup Bazı, Flormar Primer, Flormar Primer Makyaj, Flormar Primer Makyaj Bazı, Flormar Primer Bazı, Flormar Makyaj, Flormar Makyaj Bazı, Flormar Bazı, Anti-Blemısh, Anti-Blemısh Makeup, Anti-Blemısh Makeup Primer, Anti-Blemısh Makeup Primer Makyaj, Anti-Blemısh Makeup Primer Makyaj Bazı, Anti-Blemısh Makeup Primer Bazı, Anti-Blemısh Makeup Makyaj, Anti-Blemısh Makeup Makyaj Bazı, Anti-Blemısh Makeup Bazı, Anti-Blemısh Primer, Anti-Blemısh Primer Makyaj, Anti-Blemısh Primer Makyaj Bazı, Anti-Blemısh Primer Bazı, Anti-Blemısh Makyaj, Anti-Blemısh Makyaj Bazı, Anti-Blemısh Bazı, Makeup, Makeup Primer, Makeup Primer Makyaj, Makeup Primer Makyaj Bazı, Makeup Primer Bazı, Makeup Makyaj, Makeup Makyaj Bazı, Makeup Bazı, Primer, Primer Makyaj, Primer Makyaj Bazı, Primer Bazı, Makyaj, Makyaj Bazı, Bazı,