Flormar High Perfomance Rotating Volume Mascara
Flormar High Perfomance Rotating Volume Mascara
Flormar High Perfomance Rotating Volume Mascara
Flormar High Perfomance Rotating Volume Mascara

Flormar High Perfomance Rotating Volume Mascara (0212056-001)

İndirim Oranı : %33 İndirim
Fiyat : ₺79,99(KDV Dahil)
İndirimli : ₺53,99(KDV Dahil)

Kirpiklerinin daha uzun görünmesini istiyorsan Flormar High Performance Rotating Volume Mascara en büyük yardımcın! 360° dönebilen özel fırçası ile kirpiklerini tek tek ayıran High Performance Rotating Volume Mascara, pratik bir uygulama sunuyor.

High Performance Rotating Volume Mascara Yoğun Siyah Maskara

Ürün Kodu:

32000015-001

ADET

Artır Azalt

NASIL UYGULANIR?

Adım 1

Kirpiklerin kısa ve düz ise bir kirpik kıvırıcı yardımıyla kirpiklerini kıvırabilirsin.

Adım 2

Butona bastığın anda fırça saat yönünde dönmeye başlar. High Performance Rotating Volume Mascara’nın döner başlıklı fırçasını üst kirpiklerinin tam ortasına oturtup kirpiklerini tarayabilirsin.

Tuşa tekrar bastığında fırça saat yönünün tersine döner. Bu şekilde alt kirpikleri de tarayabilirsin.

Rotating Mascara

360 derece dönen özel fırçası sayesinde tüm kirpiklere ulaşarak aynı anda kıvırır, uzatır ve hacim verir.

• İçeriğinde yer alan zeytinyağı kirpikleri besler ve kirpiklerinin parlak görünmesini sağlar.

• Gün boyu kalıcıdır.

• Silikon fırçası tüm kirpikleri kavrar, alt kirpiklere de kolay bir şekilde uygulama sağlar.

Yenilikçi ve kolay kullanıma sahip Flormar High Performance

Rotating Volume Mascara’yı 1 kez deneyen bir daha vazgeçemiyor!

Bu maskara 360 derece dönebilen fırçasıyla kirpiklerini tek tek ayırarak sana uygulama kolaylığı sağlıyor.

Kirpik tipine göre maskara seçimi

Bir maskaradan en iyi sonucu alabilmek için, maskara seçerken kirpik tipini göz önünde bulundurmalısın. Kısa kirpikler için uzunluk veren, seyrek kirpikler için hacim veren, düz kirpikler için de kıvırma etkisi olan maskaraları tercih ederek, göz makyajında çok daha çarpıcı ve belirgin bir sonuç elde edebilirsin.

Rotating Mascara 360 derece dönen özel fırçası sayesinde tüm kirpiklere ulaşarak aynı anda kıvırır, uzatır ve hacim verir.

Benzer Ürünler
Etiketler
Flormar, Flormar High, Flormar High Perfomance, Flormar High Perfomance Rotating, Flormar High Perfomance Rotating Volume, Flormar High Perfomance Rotating Volume Mascara, Flormar High Perfomance Rotating Mascara, Flormar High Perfomance Volume, Flormar High Perfomance Volume Mascara, Flormar High Perfomance Mascara, Flormar High Rotating, Flormar High Rotating Volume, Flormar High Rotating Volume Mascara, Flormar High Rotating Mascara, Flormar High Volume, Flormar High Volume Mascara, Flormar High Mascara, Flormar Perfomance, Flormar Perfomance Rotating, Flormar Perfomance Rotating Volume, Flormar Perfomance Rotating Volume Mascara, Flormar Perfomance Rotating Mascara, Flormar Perfomance Volume, Flormar Perfomance Volume Mascara, Flormar Perfomance Mascara, Flormar Rotating, Flormar Rotating Volume, Flormar Rotating Volume Mascara, Flormar Rotating Mascara, Flormar Volume, Flormar Volume Mascara, Flormar Mascara, High, High Perfomance, High Perfomance Rotating, High Perfomance Rotating Volume, High Perfomance Rotating Volume Mascara, High Perfomance Rotating Mascara, High Perfomance Volume, High Perfomance Volume Mascara, High Perfomance Mascara, High Rotating, High Rotating Volume, High Rotating Volume Mascara, High Rotating Mascara, High Volume, High Volume Mascara, High Mascara, Perfomance, Perfomance Rotating, Perfomance Rotating Volume, Perfomance Rotating Volume Mascara, Perfomance Rotating Mascara, Perfomance Volume, Perfomance Volume Mascara, Perfomance Mascara, Rotating, Rotating Volume, Rotating Volume Mascara, Rotating Mascara, Volume, Volume Mascara, Mascara,